EHBO Herhalingsavonden 2024/2025: 01/10/24, 29/10/24, 03/12/24, 28/01/25, 25/02/25, 25/03/25
Nog 7 plaatsen beschikbaar
Tijdens de Opleiding kwam aan de orde hoe leken hulp kunnen bieden aan slachtoffers in afwachting van professionele hulpverleners, zoals de ambulancezorgverlening. EHBO wordt verleend in elke situatie waar (levensbedreigende) letsels en stoornissen zijn opgetreden, maar ook kleinere letsels kunnen door EHBO’ers worden behandeld. Tijdens de Herhaling wordt de lesstof onderhouden, geactualiseerd en/of uitgebreid om de kennis op niveau te houden (en volgens de laatste richtlijnen). Ook tijdens de herhalingslessen zullen LOTUS slachtoffers worden ingezet om de instructeur te ondersteunen.
Onderwerpen die herhaald worden:
• Schakels in een keten: de vitale functies
• Stoornissen in het bewustzijn
• Stoornissen in de ademhaling
• Ernstige bloedingen
• Plaatselijk letsel
• Warmteletsels
• Koudeletsels
• Vergiftigingen
• Elektriciteitsletsels
• Verband- en hulpmiddelen
• Het menselijk lichaam
• EHBO aan kinderen
• Eventuele uitbreiding
De cursus EHBO Herhaling is voor deelnemers die hun kennis willen ophalen en hun vaardigheden willen trainen en die in het bezit zijn van een geldig EHBO diploma.
Om aan te kunnen tonen dat een gediplomeerde nog voldoende kennis heeft om eerste hulp te verlenen dienen er minimaal 8 herhalingsuren op jaarbasis gevolgd te worden. De herhalingslessen vinden ófwel plaats in de avonduren van 20.00 tot 22.00 óf tijdens onze herhalingsdagen (van 08:30 tot 16:30 uur).
Indien de cursist voldoende herhalingsuren heeft gevolgd ontvangt hij/zij iedere 2 jaar een nieuw EHBO diploma waar de geldigheidsdatum op vermeld staat.
Nog 7 plaatsen beschikbaar
Nog 9 plaatsen beschikbaar
Nog 13 plaatsen beschikbaar